Medya Grubumuz

Hakkımızda;
Csrt Medya; İnternet ve dergi yayıncılığı, alanında bölge’nin en büyük medya organizasyonudur. Csrt Medya’nın misyonu her türlü mecradan bölgesel ve ulusal standartlarda haber, içerik hizmeti sunmaktır; gündemi belirlemek, okuru ve izleyicisi ile yakın temas kurarak, toplumun haber alma ihtiyacına cevap vermeye bu konuda tarafsız ve bağımsız olarak yoluna devam etmektedir.

Bünyemizdekiler

Bölgesel ve Ulusal yayın yapan haber sitemiz özgün ve güncel haberleri ile bölgenin en çok ziyaret edilen ve okunan sistemidir.

https://cide.com.tr

Bölgemizin tanıtımına katkı sağlamak amacı ile kurulan Yerel Gezi Rehberi bölge hakkında kamp alanları, gezilecek yerler, gezi haberleri gibi bir çok alanda sizlere hizmet vermektedir.

http://gezip.cide.com.tr

Sosyal içerik platformu olarak kurduğumuz SAHİFE en ilginç ilgi çekici içerikleri ve testlerle birlikte yaşanmış hikayelerden oluşan geniş bir arşive sahiptir.

http://sahife.cide.com.tr

Sosyal proje olarak insanların soru sorarak merak ettikleri her konuyu dile getirebilmek adına kurulan medyacide her sorularınızı hemde cevaplarınızı yayınlayabileceğiniz özgün bir sosyal platformdur.

http://www.medyacide.com

Bölgemize hizmet edecek Emlak sistemimiz pek yakında yayında.

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!